Oferta:

Ubezpieczenia w firmie Selectum

Selectum jest prężnie rozwijającą się krakowską multiagencją ubezpieczeniową, która kładzie szczególny nacisk na kompleksową obsługę klientów. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia na terenie miasta Krakowa począwszy od ubezpieczeń komunikacyjnych, poprzez ubezpieczenia nieruchomości, firm, a kończąc na polisach na życie. Współpraca z wieloma wiodącymi towarzystwami na polskim rynku wpływa bezpośrednio na nasze działania poprzez dopasowanie spersonalizowanej oferty w zakresie ubezpieczenia Kraków dopasowanych do określonych potrzeb klienta.

Nasz zespół tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo- ubezpieczeniowej, którzy w sposób rzetelny i kompetentny wykorzystują swoją wiedzę oraz umiejętności. Pragniemy zwrócić uwagę, że naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i firmy głownie z obszaru województwa małopolskiego oraz śląskiego. Jeżeli tylko ubezpieczenia Kraków wzbudzają Państwa zainteresowanie pozostajemy do dyspozycji udzielając wyczerpujących informacji. Pragniemy zwrócić uwagę, że poza godzinami pracy naszego biura w Krakowie przy ulicy Dajwór 23 jesteśmy do Państwa mobilnej dyspozycji w godzinach od 8.00 do 19.00 pod następującymi numerami telefonów: +48 533 321 881 oraz +48 533 321 882.

Dbamy o wygodę klientów, dlatego też większość wstępnych kalkulacji jesteśmy w stanie przygotować telefonicznie lub e-mailowo. Ponadto, możemy także podjechać do miejsca pracy lub do domu. Współpraca, jaką proponujemy w dziedzinie ubezpieczeń w Krakowie nie sprowadza się tylko do sfinalizowania umowy. Prowadzimy także monitoring terminowych płatności za składki i coroczną weryfikacje posiadanych polis. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz wątpliwości wskazując korzystne rozwiązania. Przygotowaliśmy także specjalne promocje na ubezpieczenia dla mieszkańców Krakowa, szczegóły na stronie naszego serwisu. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o naszej ofercie:
  • Ubezpieczenia samochodowe - mamy do zaoferowania wszelkie rodzaje polis (ubezpieczenie OC, AC, NNW czy Autocasco). Z nami ubezpieczysz równiesz szyby w swoim aucie, przewożony bagaż a także załatwisz wszelkie formalności związane z zieloną kartą
  • Ubezpieczenie mieszkania - każdy właściciel mieszkania powinien pomyśleć w porę o ubezpieczeniu go. Oferujemy Ci możliwość zabezpieczenia zarówno nieruchomości, która jest dopiero w budowie jak i tej w pełni gotowej a nawet poszczególnych ruchomości
  • Polisa OC - jeśli zdecydujesz się wykupić się u nas polisę OC postaramy się przygotować indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości lub pytania nasi pracownicy postarają się udzielić Ci niezbędnych informacji.