Oferta:

Ubezpieczenie OC

Chcąc wykupić polisę OC w Krakowie zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez multiagencję ubezpieczeń Selectum. Prowadzimy wieloletnią działalność w branży finansowo ubezpieczeniowej. Skupiamy się na kompleksowej obsłudze klientów począwszy od ubezpieczeń komunikacyjnych, poprzez ubezpieczenia nieruchomości czy firm, a kończąc na polisach na życie. Decydując się na krakowskie ubezpieczenie OC za naszym pośrednictwem możesz liczyć na dopasowaną ofertę uwzględniającą określone potrzeby i wymagania. Współpracujemy z renomowanymi na polskim rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi, stąd też oferty skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w Krakowie wybór polisy OC może wzbudzić dodatkowe pytania, dlatego też nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących informacji, jednocześnie wskazując na korzystne rozwiązania. W celu prawidłowego sporządzenie oferty ubezpieczenia OC prosimy o przygotowanie takich informacji, jak: dowód rejestracyjny pojazdu, dane właścicieli / użytkowników - data urodzenia, rok uzyskania prawa jazdy, aktualne zniżki, rodzaj poszukiwanego ubezpieczenia – OC/AC/ASS/NNW, ostatnia polisa OC i AC - najlepiej skan.

Większość wstępnych kalkulacji jesteśmy w stanie wykonać telefonicznie lub też e-mailowo. Istnieje również możliwość przyjazdu do klienta bezpośrednio w miejsce pracy lub też do domu. Poza godzinami pracy naszego biura przy ulicy Dajwór 23 w Krakowie, jesteśmy do Państwa mobilnej dyspozycji od 8.00 do 19.00 pod numerami +48 533 321 881 i +48 533 321 882. Zapraszamy, jeżeli tylko są Państwo zainteresowani naszą ofertą.