Oferta:

Ubezpieczenia samochodowe

Jeżeli rozważacie Państwo zakup w Krakowie ubezpieczenia samochodowego zachęcamy do skorzystania z usług świadczonych przez multiagencję ubezpieczeniową Selectum. Prowadzimy już wieloletnią działalność w branży finansowo- ubezpieczeniowej, co przełożyło się na wiele udanych współprac zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Zawsze staramy się zaproponować korzystne rozwiązania w zakresie oferty ubezpieczenia samochodowe Kraków po szczegółowej analizie wymagań i oczekiwań Klienta w tej dziedzinie.

Pragniemy podkreślić, że współpracujemy z wieloma wiodącymi towarzystwami na polskim rynku, co za każdym razem umożliwia nam przygotowanie optymalnie spersonalizowanej oferty na ubezpieczenie Twojego samochodu. W celu prawidłowego sfinalizowania umowy niezbędna są takie informacje, jak: dowód rejestracyjny pojazdu, dane właścicieli / użytkowników - data urodzenia, rok uzyskania prawa jazdy, aktualne zniżki, rodzaj poszukiwanego ubezpieczenia – OC/AC/ASS/NNW, ostatnia polisa OC i AC - najlepiej skan. Oferujemy: obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (np. osobowych, ciężarowych, motocykli, ciągników rolniczych), ubezpieczenie Autocasco (AC/ KR), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), ubezpieczenie Assistance (ASS), ubezpieczenie szyb, zielona karta, ubezpieczenie bagażu i wyposażenia dodatkowego, ubezpieczenie ochrony prawnej w ruchu drogowym.

Oczywiście mamy świadomość, że mogą nasunąć się dodatkowe pytania o ubezpieczenia samochodowe Kraków. Prosimy się nie obawiać, nasi kompetentni pracownicy w wyczerpujący i rzetelny sposób na nie odpowiedzą. Poza godzinami pracy naszego krakowskiego biura zlokalizowanego przy ulicy Dajwór 23 jesteśmy do Państwa mobilnej dyspozycji od 8.00 do 19.00 – większość wstępnych kalkulacji w ramach ubezpieczenia samochodu jesteśmy w stanie przygotować telefonicznie lub e-mailowo. Istnieje tez możliwość, żeby podjechać do Państwa do domu lub pracy. Zapraszamy do współpracy!