Oferta:

O nas

 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się multiagencją ubezpieczeń, stworzoną przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i firmy głównie z terenu województwa Małopolskiego i Śląskiego.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta zaczynając od ubezpieczeń komunikacyjnych, poprzez ubezpieczenia nieruchomości czy firm a kończąc na polisach na życie. Zależy nam na tym, aby dokładnie dopasować oferty do indywidualnych potrzeb naszych klientów, przy możliwie jak najniższych składkach, dlatego współpracujemy z wieloma wiodącymi towarzystwami na polskim rynku.

Obecnie współpracujemy z kilkunastoma wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi - Ergo Hestia, Warta, Generali, InterRisk, MTU, Uniqa, Signal Iduna, Compensa, AXA, Proama, HDI, Liberty Direct. Jednocześnie, wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów, stopniowo poszerzamy ofertę o kolejne towarzystwa. 

Współpraca z naszymi klientami opiera się nie tylko na sfinalizowaniu umowy, ale i monitoringu terminowych płatności składek i coroczną weryfikację posiadanych polis.

Niewątpliwą zaletą położenia naszego biura w samym centrum Krakowa jest również łatwość (może wbrew pozorom) parkowania w jego pobliżu – zawsze znajdą Państwo wolne miejsca parkingowe w obrębie 100 metrów od nas! :)

Poza godzinami pracy naszego biura przy ulicy Miodowej 26/1 jesteśmy do Państwa mobilnej dyspozycji od 8.00 do 19.00 – większość wstępnych kalkulacji jesteśmy w stanie przygotować telefonicznie lub emailowo, a także podjechać do Państwa do domu lub pracy.

 

KONTAKT